Autobusová doprava

Naše autobusová doprava Mgr. Jan Žváček sídlí v Olomouci a je zaměřena na pravidelnou, ale i na nepravidelnou přepravu osob  v tuzemsku i v zahraničí. Naše firma působí v oboru přepravy osob již od roku 1993. Provozujeme dopravu autobusy, mikrobusy a osobními vozy. Kromě osobní dopravy vám můžeme nabídnout průvodcovské služby, ubytování, navrhnout trasy a sportovní aktivity. 

Nabízíme rychlou a pohodlnou přepravu pro 1-50 osob nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, obchodní a kulturní organizace, školy, sportovní kluby i individuální skupiny po celé Evropě a severní Africe. 

Přehled všech našich autobusů naleznete v sekci Vozový park.

Ve městě Olomouc máme dlouholetou tradici, ale nezapomínáme také na města z celého Olomouckého kraje: 

 

Autobusová doprava Prostějov, Přerov, Lipník n/B, Šternberk a další

Zajišťujeme autobusovou a mikrobusovou dopravu ze všech měst Olomouckého kraje. Při objednání dopravy v určité výši je přistavení autobusu do vašeho města zdarma. Více informací naleznete v sekci Ceník, a nebo nám napište a zpracujeme vám nezávaznou nabídku.

732 492 224
 Non-stop  dispečink

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.